Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd Contactinformatie

Van goede kwaliteit autobougies voor verkoop
Van goede kwaliteit autobougies voor verkoop
Deze wederzijdse samenwerking het laatst ongeveer 10 jaar, en moet toelaten de dienst die zij aboved gedacht is hebben verstrekt. Onze zorg goed altijd opgelost.

—— Mr.Taraghi

De producten zijn met goede kwaliteit. Ik vertrouw op hen omdat ik nooit met hen ben teleurgesteld. De latere ook zeer goede verkoop.

—— Tomas

Ik ben online Chatten Nu

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

Adres : Het Vierkant van de de bouwa3-306 Lugu Onderneming, Road Tchang-cha, Hunan, China van NO.27 Wenxuan.
Factory Adres : Road van NO.68 Hongqi, Zhuzhou, Hunan, China
Werktijd : 8:00-17:30(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86-731-84830658(Verwerkingstijd)   86-186-7330-7102(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-731-84830648
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Mr. Nicholas Ye
Functie : Director
Zakelijke telefoon : 18673307102
VIBER : 86-18673307102
WHATSAPP : 86-18673307102
Skype : Nicholasye275
WeChat : 18673307102
E-mail : nicholas@torchgroup.cn
Contact Persoon : Ms. Suse Zhang
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : 86-18229480993
VIBER : 86-18229480993
WHATSAPP : 86-18229480993
Skype : susezhang
WeChat : 18229480993
E-mail : suse@torchgroup.cn
Contact Persoon : Ms. Jenifer Peng
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : 13548706464
VIBER : 86-13548706464
WHATSAPP : 86-13548706464
Skype : pengyan03021
E-mail : jenifer@torchgroup.cn
Contact Persoon : Ms. Jamie Peng
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : 18874887715
VIBER : 86-18874887715
WHATSAPP : 86-18874887715
Skype : jamiepeng1124
E-mail : jamie@torchgroup.cn
Contact Persoon : Ms. Cathy Wang
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : 15367823075
VIBER : 86-15367823075
WHATSAPP : 86-15367823075
Skype : cathy-torch@hotmail.com
E-mail : cathy@torchgroup.cn
Contact Persoon : Mr. Van Liu
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : 18569464918
WHATSAPP : 86-18569464918
Skype : 86-13574226922
WeChat : 13667328571
E-mail : van@torchgroup.cn
Contactgegevens
Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

Contactpersoon: Mr. Nicholas Ye

Tel.: 86-731-84830658

Fax: 86-731-84830648

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)