| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77U |
| MOQ: | 1 STKS |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Hi-efficiëntie snelle levering aardgasgeneratorbougie voor warmtekrachtkoppelingsmotor
Specificatie:
| Model | R6GC1-77U |
| Draadmaat | M18x1,5 |
| Bereik | 25,5 mm |
| Hex | 20,8 mm |
| Zittype | Vlak |
| Gat | 0,3 mm |
| Elektrodetype | Voorkamer |
| Weerstand | Ja |
Kruisverwijzing:
12919695
Solliciteer voor:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) Kunststof doos
2) Als eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nummer 1 fabrikant van bougies in China, met ISO 9000, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering.De hoge kwaliteit van onze producten is dezelfde als die van bekende merken over de hele wereld, terwijl onze prijs competitiever is.
![]()
Onze voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering
3. Goede grondstoffen en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% controle
6. Professionele technische ondersteuning en service.
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77U |
| MOQ: | 1 STKS |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Hi-efficiëntie snelle levering aardgasgeneratorbougie voor warmtekrachtkoppelingsmotor
Specificatie:
| Model | R6GC1-77U |
| Draadmaat | M18x1,5 |
| Bereik | 25,5 mm |
| Hex | 20,8 mm |
| Zittype | Vlak |
| Gat | 0,3 mm |
| Elektrodetype | Voorkamer |
| Weerstand | Ja |
Kruisverwijzing:
12919695
Solliciteer voor:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) Kunststof doos
2) Als eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nummer 1 fabrikant van bougies in China, met ISO 9000, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering.De hoge kwaliteit van onze producten is dezelfde als die van bekende merken over de hele wereld, terwijl onze prijs competitiever is.
![]()
Onze voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering
3. Goede grondstoffen en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% controle
6. Professionele technische ondersteuning en service.