|
|
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R5GL12-77 |
| MOQ: | 1 stks |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Fabrieksdirect Duurzame Stabiele Prestaties Gasgestookte Krachtcentrale Bougies
Specificatie:
| Model | R5GL12-77 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 20.6mm |
| Zeskant | 20.8mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorkamer |
| Weerstand | ja |
Kruisverwijzing:
GL3-3/GL3-5, 7308, 18GZ5-77-2, RB75WPCC
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) Plastic doos
2) Volgens de eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nr. 1 bougie fabrikant in China, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Strikte kwaliteitscontrole en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.
|
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R5GL12-77 |
| MOQ: | 1 stks |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Fabrieksdirect Duurzame Stabiele Prestaties Gasgestookte Krachtcentrale Bougies
Specificatie:
| Model | R5GL12-77 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 20.6mm |
| Zeskant | 20.8mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorkamer |
| Weerstand | ja |
Kruisverwijzing:
GL3-3/GL3-5, 7308, 18GZ5-77-2, RB75WPCC
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) Plastic doos
2) Volgens de eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nr. 1 bougie fabrikant in China, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Strikte kwaliteitscontrole en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.