|
|
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R5B12-77 |
| MOQ: | 1 stks |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
OEM Groothandel Industriële Bougies Geschikt voor GUASCOR FG180 WARTSILA W28SG WAUKESHA at Series Gasturbine
Specificatie:
| ModelR10P3 | R5B12-77 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 20.6mm |
| Zeskant | 22.2mm |
| Zittingstype | Pakking |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | "J" Spleet industriële elektrode |
Kruisverwijzing:
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos
2) Zoals de eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is de nr. 1 bougiefabrikant in China sinds 1961, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.
|
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R5B12-77 |
| MOQ: | 1 stks |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
OEM Groothandel Industriële Bougies Geschikt voor GUASCOR FG180 WARTSILA W28SG WAUKESHA at Series Gasturbine
Specificatie:
| ModelR10P3 | R5B12-77 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 20.6mm |
| Zeskant | 22.2mm |
| Zittingstype | Pakking |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | "J" Spleet industriële elektrode |
Kruisverwijzing:
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos
2) Zoals de eisen van de klant.
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is de nr. 1 bougiefabrikant in China sinds 1961, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.