| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | S-R6A21 |
| MOQ: | 1 stks |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Efficiënte Ontstekingsonderdelen voor Stortgasgeneratoren Bougie Geschikt voor Perkins Generator
Specificaties:
| Model | S-R6A21 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 28.5mm |
| Zeskant | 22.2mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorverbrandingskamer |
| Weerstand | ja |
Kruisreferentie:
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) 1 stuk in een plastic doos, 10 stuks in een middelgrote doos.
2) 4 stuks in een blisterverpakking.
3) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nr. 1 bougiefabrikant in China, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | S-R6A21 |
| MOQ: | 1 stks |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Efficiënte Ontstekingsonderdelen voor Stortgasgeneratoren Bougie Geschikt voor Perkins Generator
Specificaties:
| Model | S-R6A21 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 28.5mm |
| Zeskant | 22.2mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorverbrandingskamer |
| Weerstand | ja |
Kruisreferentie:
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) 1 stuk in een plastic doos, 10 stuks in een middelgrote doos.
2) 4 stuks in een blisterverpakking.
3) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nr. 1 bougiefabrikant in China, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.