| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77G6 |
| MOQ: | 1 stks |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
OEM China Leverancier CHP Bougie voor op biogas aangedreven generator
Specificatie:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 28mm |
| Zeskant | 22mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorverwarmkamer |
| Weerstand | ja |
Kruisreferentie:
CAT 602-7619/346-5123
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos, witte papieren doos
2) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is de nr. 1 bougiefabrikant in China sinds 1961, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77G6 |
| MOQ: | 1 stks |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
OEM China Leverancier CHP Bougie voor op biogas aangedreven generator
Specificatie:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Bereik | 28mm |
| Zeskant | 22mm |
| Zittingstype | Plat |
| Spleet | 0.3mm |
| Elektrode Type | Voorverwarmkamer |
| Weerstand | ja |
Kruisreferentie:
CAT 602-7619/346-5123
Toepassen op:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos, witte papieren doos
2) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is de nr. 1 bougiefabrikant in China sinds 1961, met ISO 9000, TS 16949 Kwaliteitssysteem Certificering. De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als die van beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze Voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de branche
2. Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteem certificering
3. Goed ruw materiaal en geavanceerde technologie om hoge kwaliteit te garanderen
4. Gediversifieerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5. Streng op kwaliteit en 100% inspectie
6. Professionele technische ondersteuning en service.