| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77G6 |
| MOQ: | 1 stks |
| Leveringstermijn: | Als we de voorraad beschikbaar hebben, is het monster gratis |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Corrosiebestendige biogascogenereermotor-sparkstop vervangen voor 346-5123
Specificatie:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Draadgrootte | M18x1.5 |
| Bereik | 28 mm |
| Hex. | 22 mm |
| Type stoel | Vlak |
| Gaf | 0.3 mm |
| Elektrodentype | Voorkamer |
| Resistor | - Ja, dat klopt. |
Kruisverwijzingen:
CAT 602-7619/346-5123
Aanvragen voor:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos, wit papierdoos
2) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nummer één fabrikant van vonken in China, met ISO 9000, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificaat.De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de industrie
2- Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering
3Goede grondstoffen en geavanceerde technologie om kwaliteit te garanderen
4Diversificeerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5Strikte kwaliteit en 100% inspectie.
6Professionele technische ondersteuning en service.
| Merknaam: | TAKUMI |
| Modelnummer: | R6GC1-77G6 |
| MOQ: | 1 stks |
| Verpakking: | Tin, plastic doos, witte doos, karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Corrosiebestendige biogascogenereermotor-sparkstop vervangen voor 346-5123
Specificatie:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Draadgrootte | M18x1.5 |
| Bereik | 28 mm |
| Hex. | 22 mm |
| Type stoel | Vlak |
| Gaf | 0.3 mm |
| Elektrodentype | Voorkamer |
| Resistor | - Ja, dat klopt. |
Kruisverwijzingen:
CAT 602-7619/346-5123
Aanvragen voor:
![]()
![]()
![]()
Verpakking en levering:
1) plastic doos, wit papierdoos
2) Volgens de eisen van de klant.
![]()
Bedrijfsprofiel:
TAKUMI is sinds 1961 de nummer één fabrikant van vonken in China, met ISO 9000, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificaat.De hoge kwaliteit van onze producten is hetzelfde als beroemde merken over de hele wereld, terwijl onze prijs concurrerender is.
![]()
Onze voordelen:
1. Meer dan 50 jaar ervaring in de industrie
2- Producten onder ISO9001, TS 16949 kwaliteitssysteemcertificering
3Goede grondstoffen en geavanceerde technologie om kwaliteit te garanderen
4Diversificeerde producten met betrouwbare prestaties en concurrerende fabrieksprijs
5Strikte kwaliteit en 100% inspectie.
6Professionele technische ondersteuning en service.